E-Posta Kullanımı Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu e-posta mesajı, mesajın alıcı kısmında belirtilmiş olan kullanıcı içindir. Mesajın alıcısı siz değilseniz lütfen doğduran veya dolaylı olarak mesajı kullanmayınız, göndericiyi bilgilendirip tüm kopyaları siliniz. Bu mesaj içerisinde belirtilen görüşler ve bilgiler Finansal Eksen’e atfedilmeyeceği gibi Finansal Eksen’i bağlayıcı da değildir. Nihayet, bilinen virüslere karşı kontrolleri elektronik olarak yapılmış olan bu mesajın sisteminizde yaratabileceği zararlardan Finansal Eksen sorumlu tutulamaz.

Türk şirketleri olan Finansal Eksen Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş., Finansal Eksen Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti., Finansal Eksen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti., Finansal Eksen Teknoloji Yatırım A.Ş., ve Finansal Eksen Yönetim Danışmanlığı A.Ş. FİNANSAL EKSEN ağı ve markasını kullanmaktadır.

This e-mail message and any attachments may contain confidential and privileged information for the use of the designated recipients named above. If you are not the intended recipient, you are hereby notified that you have received this communication in error and that any review, disclosure, dissemination, distribution or copying of it or its contents is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please notify the sender by return e-mail and delete and/or destroy all copies of this communication and any attachments.

Financial Axis Independent Audit and Consultancy Inc., Financial Axis Sworn-In CPA Ltd., Financial Axis CPA Ltd., Financial Axis Technology Investment Inc. and Financial Axis Management Cosultancy Inc. which are Turkish companies, use the FINANCIAL AXIS network and brand.

Finansal Eksen